Vektörel Otomasyon
Hakkımızda

Şirketimiz kurulduğu günden bugüne büyüyerek devam eden tecrübeli, hızlı, güvenilir, mükemmeliyetçi, dürüst yapısıyla Endüstriyel Elektrik ve Otomasyon sektöründe sistem çözüm önerileri-danışmanlık, proje, yazılım, montaj, pano imalatı, devreye alma, servis ve ürün satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Özellikle gıda, deterjan, metal, ambalaj, otomotiv, sektörlerinde yurtiçi ve yurt dışında anahtar teslimi otomasyon uygulamalarını başarıyla yürütmektedir.

Globalleşen dünya değişirken, hızına yetişmeye çalışan işletmelerin satın alma stratejilerin de; isteklerin artmasına, güvenilir firma ve marka arayışına sebep olmuştur. Vektörel Endüstriyel de bu beklentilerinize kucak açıyor. Nitelikli personelimiz, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla, verdiğimiz sözlerin arkasında duruyor. Sorunun bir parçası değil çözümün bir parçası olarak uzun vade de Endüstriyel Otomasyon alanında fabrika ve makine imalatçılarının ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Satış ve pazarlama alanında sektörde lider kuruluşların Doğu Marmara Ana bayi olarak; yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine, çözüm odaklı yaklaşım, Stoktan malzeme temini, hızlı teslimat, hizmet öncesi ve sonrası destekle koşulsuz müşteri memnuniyetiyle sizlerin yanındadır.

Proje-Taahhüt grubumuz Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde değerlendirir. Analiz eder. Tecrübemizi, bilgimizi, ürünlerimizi, uluslar arası standartlarda, ülkenin ve işletmelerin gelişimine yararlı, rekabete uygun, ekonomik çözümler yaratarak kullanımınıza sunmaktadır.

Sizlerin destek ve beğenisi, çalışanlarımızın ekip ruhuyla ülkemiz ekonomisine katkıda bulunup, hizmet vermekten gurur duyarız.sdfs

Proje ve otomasyon
Elektrik ve Otomasyon Sistemlerinin Dizayn Edilmesi Mühendislik Hizmetleri Proje Tasarımı PLC, PANEL ve SCADA Yazılımı Makine ve Tesis Otomasyonu Elektrik Panoları Tasarımı ve İmalatı
 
Talep Formu
Hizmet talepleriniz için
 
İkinci El
Ayrıntılar için Tıklayınız..
 
Bize Ulaşın
0 262 323 66 44
 
 
 
Bizi Takip Edin
Anasayfa İletişimAtak Mail